Słuchaj tekstu

Rekrutacja – wrzesień 2024r.

Szanowni RODZICE , w tym roku szkolnym 2023/24 nie ogłaszałam zapisów do placówki , gdyż sami zgłaszaliście się dość wcześnie z chęcią zapisu swoich dzieci w ciągu całego roku i nawet z wyprzedzeniem o rok do przodu . Obecnie Rekrutacja na wrzesień 2024 r. zostaje zakończona. Planowane 3 grupy dzieci zapisanych, będą wywieszone z początkiem czerwca.

Jednocześnie pragnę serdecznie Wam Rodzice podziękować za okazane zaufanie, wyróżnienie placówki i wysoką ocenę naszej pracy. Kochani, większość 6- latków zostaje w przedszkolu co jest dla nas ogromnym zaszczytem, że możemy przygotować WAS do szkoły . Doświadczona i kreatywna kadra pedagogiczna -Przedszkola Św. OJCA Pio nieustannie kształci się według najnowszych standardów MEN i zgodnie z wiedzą psychologiczno – pedagogiczną, po to by dzieciaki nie nudziły się na zajęciach . Dbamy też o komfort codziennych zajęć i zabawy dzieci w środku oraz na zewnątrz. Na początku maja br. w każdej z sal dydaktycznych zostały zamontowane klimatyzatory Firmy Rotenso , na zewnątrz dużych okien są też elektryczne rolety Firmy Fakro , które izolują okna zacieniają przestrzeń . Na placu zabaw zostały postawione 2 duże parasole ogrodowe z Firmy Koral, które chronią przed słońcem i dają dużo cienia dzieciom w czasie zabawy w ogrodzie. Sami więc widzicie, cały czas dużo się u nas dzieje, staramy się dbać o najwyższe standardy jakości pracy oraz sprzętu z którego na co dzień korzystamy razem z dziećmi. Dzieci dbają też o własne grupowe ogródki, sadząc różne roślinki, które później zjadają ze smakiem . Wiosenne zajęcia w ogrodzie z Hortiretapii cieszą się wśród przedszkolaków dużym zainteresowaniem – dlatego, że wszystkie zmysły sensoryczne pracują na maxa. Praca z dziećmi daje nam ogromną satysfakcję a my kochamy swoja pracę i dziękujemy, że nasze innowacje oraz pomysły spotykają się z tak ciepłym przyjęciem .

” Przedszkole to łąka .Dzieci to kwiaty o które trzeba dbać i pielęgnować , by mogły pięknie rozkwitnąć …”

Przerwa wakacyjna od 5 -31 sierpnia 2024. Przedszkole zamknięte.